Atölye’de yürütülen çalışmalara danışmanlık desteği veren uzmanlar sayesinde yenilikçi, çocuğun yüksek yararını hedefleyen ve farklı gelişim alanlarını destekleyen pro çocuk atölyelerijeler geliştirmekteyiz. İsviçreli eğitim reformcusu Pestalozzi’nin “Çocuklar kafalarını, ellerini ve yüreklerini kullanarak öğrensinler” yaklaşımı ile programımızda çok çeşitli atölye çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Atölyeler aracılığıyla çocukların öğrenme isteklerini, ilgilerini çeken etkinliklerle desteklemek, beceri ve eğilimlerini keşfetmelerini sağlamaktayız.

Aynı zamanda yurt içinde ve yurt dışında uygulanmakta olan çalışmaları araştırıyor, fark yaratan uygulamaları inceleyip bu projelerden ilham alarak, Proje hedef grubuna göre adapte edilen yeni projeler ortaya çıkarıp, uyguluyoruz.

Uyguladığımız tüm Projelerdeki ortak amacımız çocukların bilişsel, duygusal, sosyal, fiziksel ve dilsel gelişimlerine keyif verici ve destekleyici bir ortamda katkı sunmak ayrıca çocukta güven duygusunu pekiştirmek ve zaman yönetimini geliştirmektir.

COPYRIGHT 2016 Yotes Akademi. Design By Freetasarım.