798556
YOTES KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ

Siz yetişkinler için, hem fiziki hem ruhsal açıdan kendinizi daha sağlıklı hissedebileceğiniz, güne daha pozitif düşüncelerle başlamınızı sağlayacak ve hayata bakış açınızı değiştirip yaşamaktan zevk almanıza katkıda bulanacak birçok hizmetimizin yanında çocuklarımızı da unutmadık. Çünkü mutlu bir hayat temelinin doğduğumuz andan itibaren atıldığının farkındayız.

Bu doğrultuda ilk bebeklik döneminden başlayarak çocuklarımızın daha sağlıklı bir gelişim süreci izlemesi için ve oluşabilecek dönemsel problemlere karşı siz ailelerin yanındayız. Ayrıca 3 yaş itibariyle çocuklarımızın aktif bir şekilde bu sürecin içinde bulunmasını sağlayacak bir çok etkinliğe ve hizmete de ev sahipliği yapıyor bu süreci daha da verimli hale getirmeyi hedefliyoruz.

Gerçekleştirmekte olduğumuz tüm çalışmaları çocuklarımızın her birine özel olacak şekilde oluşturduğumuz portfolyo dosyalarına kaydediyor böylece yapılan çalışmaların etkilerini daha sağlıklı verilerle gözlemleyebiliyoruz.

Kısacası Çocuk veya Yetişkin fark etmeksizin, Üyelerimize ve danışanlarımıza kendilerini rahat hissedebilecek, huzurlu ve nefes alabilmelerine olanak sağlayan bir ortam sunabilmek amacıyla Yotes Kişisel Gelişim Merkezini kurduk

COPYRIGHT 2016 Yotes Akademi. Design By Freetasarım.